חופשת צלילה

צלילה במימיו הקסומים של האי לפקדה –

צלילה ביוון היא חוויה מרגשת גם למי שכבר ביצע צלילות רבות באתרים שונים – המים הצלולים, הים השקט והחמים, הטופוגרפיה התת-מימית וצורות החיים השונות הופכים את הצלילה ביוון לייחודית.

האי לפקדה מורכב ברובו מסלע גיר, את הצוקים המרהיבים ניתן לראות ולחוות בכל פינות האי, את הצוקים הללו ניתן לראות גם מתחת למים, ראות המים וצלילותם הנה נדירה ונובעת מגרגירי החול הכבדים שאינם צפים ומאפשרים ראות מרהיבה ומושלמת, במרחק של מטרים ספורים ערב רב של דגים בשלל צבעים, ספוגים בצבעים שונים וכוכבי ים רבים. הים "היוני" הסובב את האי לפקדה, מציע קירות ומדרונות תלולים המכוסים בחלקם באלמוגים רכים ומערות מדהימות.

מי שאינו צולל מוסמך יכול לעבור קורס צלילה ביוון. קורס כזה אורך ארבעה-שישה ימים (תלוי בדרגת ההסמכה המבוקשת) כבר במהלך הקורס, הצלילות מבוצעות באתרי צלילה מרהיבים. ניתן גם לחוות צלילה ביוון ללא הסמכה או השתתפות בקורס באמצעות צלילות היכרות המבוצעות בליווי מדריך צמוד, אחד על אחד.

ציוד ימי וצלילה תוכלו לקנות ובזול מאוד כמעט בכל עיירה או כפר יווני בחנויות של ציוד לתיירים, כך שאין צורך שתסחבו את הציוד שלכם מהבית.

מועדון צלילה ביוון 

 

Padi 5 star diving resortlogo_padi

מועדון הצלילה PADI חמישה כוכבים ממוקם במפרץ מקסים באי היווני לפקדה. מועדון הצלילה פועל מאז שנת 2002, במועדון מתרכזים סביב הדרכה, בטיחות וכיף ליחידים ולקבוצות. במועדון הצלילה ישנם מגוון של קורסי צלילה לילדים, צלילות היכרות, צלילות מים פתוחים וקורסי צלילה טכניים. מאחורי הקלעים ישנו צוות גדול של מדריכי צלילה מקצוענים שתמיד דוגלים לשמור על תקני בטיחות הגבוהות ביותר ומבטיחים כי הלקוחות יחוו חוויה עצומה בזמן הצלילה – ויקבלו הכשרה מקצועית ועניינית. אנחנו מציעים קורסי צלילה ממתחילים עד לרמה של מקצוענים. למועדון מבחר כלי שייט שייקחו את הצוללים לאתרי צלילה שונים, בנוסף יש גם אפשרות חווייתית של שבוע צלילות על ספינה מנועית הכוללת 3 ארוחות ביום והפלגות לאתרי צלילה שונים באזור לפקדה והאיים היונים.